Πρόγραμμα

Thai - Kick Boxing

Εμφάνιση όλωνΕπιλέξτε τμήματα
Ώρα / ΜέραΔευτέραΤρίτηΤετάρτηΠέμπτηΠαρασκευήΣάββατοΚυριακή
11:00
-
12:00
Thai-Kick Boxing Πρωινό
11:00
-
12:00
Νασος ΓλυκηςDojo 1
Thai-Kick Boxing Πρωινό
11:00
-
12:00
Νασος ΓλυκηςDojo 1
Thai-Kick Boxing Πρωινό
11:00
-
12:00
Νασος ΓλυκηςDojo 1
Thai-Kick Boxing Junior
11:00
-
12:00
Νασος ΓλυκηςDojo 1
12:00
-
13:00
Thai-Kick Boxing Παιδικό
12:00
-
13:15
Νασος ΓλυκηςDojo 1
13:00
-
14:00
Thai-Kick Boxing Μεικτό
13:15
-
14:30
Νασος ΓλυκηςDojo 1
16:00
-
17:00
Thai-Kick Boxing Αγωνιστικό
16:30
-
18:00
Νασος ΓλυκηςDojo 1
Thai-Kick Boxing Αγωνιστικό
16:30
-
18:00
Νασος ΓλυκηςDojo 1
Thai-Kick Boxing Αγωνιστικό
16:30
-
18:00
Νασος ΓλυκηςDojo 1
Thai-Kick Boxing Αγωνιστικό
16:30
-
18:00
Νασος ΓλυκηςDojo 1
Thai-Kick Boxing Αγωνιστικό
16:30
-
18:00
Νασος ΓλυκηςDojo 1
18:00
-
19:00
Thai-Kick Boxing Μεικτό
18:00
-
19:15
Νασος ΓλυκηςDojo 1
Thai-Kick Boxing Μεικτό
18:00
-
19:15
Νασος ΓλυκηςDojo 1
Thai-Kick Boxing Μεικτό
18:00
-
19:15
Νασος ΓλυκηςDojo 1
Thai-Kick Boxing Μεικτό
18:00
-
19:15
Νασος ΓλυκηςDojo 1
19:00
-
20:00
Thai-Kick Boxing Παιδικό
19:15
-
20:15
Νασος ΓλυκηςDojo 1
Thai-Kick Boxing Junior
19:15
-
20:15
Νασος ΓλυκηςDojo 1
Thai-Kick Boxing Παιδικό
19:15
-
20:15
Νασος ΓλυκηςDojo 1
Thai-Kick Boxing Junior
19:15
-
20:15
Νασος ΓλυκηςDojo 1
Thai-Kick Boxing Παιδικό
19:15
-
20:15
Νασος ΓλυκηςDojo 1
20:00
-
21:00
Thai-Kick Boxing Μεικτό
20:15
-
21:30
Νασος ΓλυκηςDojo 1
Thai-Kick Boxing Μεικτό
20:15
-
21:30
Νασος ΓλυκηςDojo 1
Thai-Kick Boxing Μεικτό
20:15
-
21:30
Νασος ΓλυκηςDojo 1
Thai-Kick Boxing Μεικτό
20:15
-
21:30
Νασος ΓλυκηςDojo 1
21:00
-
22:00
Thai-Kick Boxing Βραδινό
21:30
-
22:30
Νασος ΓλυκηςDojo 1
Thai-Kick Boxing Βραδινό
21:30
-
22:30
Νασος ΓλυκηςDojo 1
Thai-Kick Boxing Βραδινό
21:30
-
22:30
Νασος ΓλυκηςDojo 1
  • Δευτέρα

    • Thai-Kick Boxing Πρωινό
      11:00 - 12:00
    • Thai-Kick Boxing Αγωνιστικό
      16:30 - 18:00
    • Thai-Kick Boxing Μεικτό
      18:00 - 19:15
    • Thai-Kick Boxing Παιδικό
      19:15 - 20:15
    • Thai-Kick Boxing Μεικτό
      20:15 - 21:30
    • Thai-Kick Boxing Βραδινό
      21:30 - 22:30
  • Τρίτη

    • Thai-Kick Boxing Αγωνιστικό
      16:30 - 18:00
    • Thai-Kick Boxing Μεικτό
      18:00 - 19:15
    • Thai-Kick Boxing Junior
      19:15 - 20:15
    • Thai-Kick Boxing Μεικτό
      20:15 - 21:30
  • Τετάρτη

    • Thai-Kick Boxing Πρωινό
      11:00 - 12:00
    • Thai-Kick Boxing Αγωνιστικό
      16:30 - 18:00
    • Thai-Kick Boxing Μεικτό
      18:00 - 19:15
    • Thai-Kick Boxing Παιδικό
      19:15 - 20:15
    • Thai-Kick Boxing Μεικτό
      20:15 - 21:30
    • Thai-Kick Boxing Βραδινό
      21:30 - 22:30
  • Πέμπτη

    • Thai-Kick Boxing Αγωνιστικό
      16:30 - 18:00
    • Thai-Kick Boxing Μεικτό
      18:00 - 19:15
    • Thai-Kick Boxing Junior
      19:15 - 20:15
    • Thai-Kick Boxing Μεικτό
      20:15 - 21:30
  • Παρασκευή

    • Thai-Kick Boxing Πρωινό
      11:00 - 12:00
    • Thai-Kick Boxing Αγωνιστικό
      16:30 - 18:00
    • Thai-Kick Boxing Παιδικό
      19:15 - 20:15
    • Thai-Kick Boxing Βραδινό
      21:30 - 22:30
  • Σάββατο

    • Thai-Kick Boxing Junior
      11:00 - 12:00
    • Thai-Kick Boxing Παιδικό
      12:00 - 13:15
    • Thai-Kick Boxing Μεικτό
      13:15 - 14:30

Tae Kwon Do

Εμφάνιση όλωνΕπιλέξτε τμήματα
Ώρα / ΜέραΔευτέραΤρίτηΤετάρτηΠέμπτηΠαρασκευήΣάββατοΚυριακή
10:00
-
11:00
Poumse
10:30
-
12:00
Μάρα ΤρεμκατζηΝασος ΓλυκηςDojo 2
12:00
-
13:00
TaeKwonDo Εφηβικό-Νέων
12:00
-
13:30
Μάρα ΤρεμκατζηΝασος ΓλυκηςDojo 2
17:00
-
18:00
TaeKwonDo Εφηβικό-Νέων
17:30
-
19:00
Μάρα ΤρεμκατζηΝασος ΓλυκηςDojo 2
TaeKwonDo Εφηβικό-Νέων
17:30
-
19:00
Μάρα ΤρεμκατζηΝασος ΓλυκηςDojo 2
18:00
-
19:00
TaeKwonDo Junior
18:00
-
19:00
Μάρα ΤρεμκατζηΝασος ΓλυκηςDojo 2
TaeKwonDo Junior
18:00
-
19:00
Μάρα ΤρεμκατζηΝασος ΓλυκηςDojo 2
TaeKwonDo Junior
18:00
-
19:00
Μάρα ΤρεμκατζηΝασος ΓλυκηςDojo 2
19:00
-
20:00
TaeKwonDo Παιδικό
19:00
-
20:15
Μάρα ΤρεμκατζηΝασος ΓλυκηςDojo 2
TaeKwonDo Προπαιδικό
19:00
-
20:00
Μάρα ΤρεμκατζηΝασος ΓλυκηςDojo 2
TaeKwonDo Παιδικό
19:00
-
20:15
Μάρα ΤρεμκατζηΝασος ΓλυκηςDojo 2
TaeKwonDo Προπαιδικό
19:00
-
20:00
Μάρα ΤρεμκατζηΝασος ΓλυκηςDojo 2
TaeKwonDo Προπαιδικό
19:00
-
20:00
Μάρα ΤρεμκατζηΝασος ΓλυκηςDojo 2
20:00
-
21:00
TaeKwonDo Εφηβικό-Νέων
20:00
-
21:00
Μάρα ΤρεμκατζηDojo 1
TaeKwonDo Εφηβικό-Νέων
20:00
-
21:00
Μάρα ΤρεμκατζηΝασος ΓλυκηςDojo 2
TaeKwonDo Παιδικό
20:00
-
21:00
Μάρα ΤρεμκατζηΝασος ΓλυκηςDojo 2
  • Δευτέρα

    • TaeKwonDo Εφηβικό-Νέων
      17:30 - 19:00
    • TaeKwonDo Παιδικό
      19:00 - 20:15
  • Τρίτη

    • TaeKwonDo Junior
      18:00 - 19:00
    • TaeKwonDo Προπαιδικό
      19:00 - 20:00
    • TaeKwonDo Εφηβικό-Νέων
      20:00 - 21:00
  • Τετάρτη

    • TaeKwonDo Εφηβικό-Νέων
      17:30 - 19:00
    • TaeKwonDo Παιδικό
      19:00 - 20:15
  • Πέμπτη

    • TaeKwonDo Junior
      18:00 - 19:00
    • TaeKwonDo Προπαιδικό
      19:00 - 20:00
    • TaeKwonDo Εφηβικό-Νέων
      20:00 - 21:00
  • Παρασκευή

    • TaeKwonDo Junior
      18:00 - 19:00
    • TaeKwonDo Προπαιδικό
      19:00 - 20:00
    • TaeKwonDo Παιδικό
      20:00 - 21:00
  • Σάββατο

    • Poumse
      10:30 - 12:00
    • TaeKwonDo Εφηβικό-Νέων
      12:00 - 13:30

Λοιπά

Εμφάνιση όλωνΕπιλέξτε τμήματα
Ώρα / ΜέραΔευτέραΤρίτηΤετάρτηΠέμπτηΠαρασκευήΣάββατοΚυριακή
11:00
-
12:00
Yoga
11:00
-
12:15
Μελάνα ΣταμπολίδουFitness
Belly Dance
11:30
-
12:45
Eιρήνη KαραμπατζάκηFitness
Yoga
11:00
-
12:15
Μελάνα ΣταμπολίδουFitness
Belly Dance
11:30
-
12:45
Eιρήνη KαραμπατζάκηFitness
13:00
-
14:00
Karate
13:30
-
15:00
ΛεωνίδαςDojo 1
Karate
13:30
-
15:00
ΛεωνίδαςDojo 2
Karate
13:30
-
15:00
ΛεωνίδαςDojo 2
Karate
13:30
-
15:00
ΛεωνίδαςDojo 1
16:00
-
17:00
Capoeira
16:30
-
17:30
Luciano TorneiroDojo 1
Ενόργανη
16:30
-
17:30
Καλλιοπη ΑντζουλάτουFitness
Capoeira
16:30
-
17:30
Luciano TorneiroDojo 1
Ενόργανη
16:30
-
17:30
Καλλιοπη ΑντζουλάτουFitness
Capoeira
16:30
-
17:30
Luciano TorneiroDojo 1
17:00
-
18:00
Krav Maga
17:30
-
18:30
Στελιος ΣαλακίδηςDojo 1
19:00
-
20:00
Krav Maga
19:00
-
20:00
Στελιος ΣαλακίδηςDojo 1
20:00
-
21:00
Yoga
20:15
-
21:15
Μελάνα ΣταμπολίδουFitness
Krav Maga
20:00
-
21:00
Στελιος ΣαλακίδηςDojo 1
Yoga
20:15
-
21:30
Μελάνα ΣταμπολίδουFitness
Krav Maga
20:00
-
21:00
Στελιος ΣαλακίδηςDojo 1
21:00
-
22:00
Aikido
21:15
-
22:30
Σπυρος ΠαντελογλουDojo 1
Aikido
21:00
-
22:30
Σπυρος ΠαντελογλουDojo 1
Aikido
21:30
-
22:30
Σπυρος ΠαντελογλουDojo 1
Aikido
21:00
-
22:30
Σπυρος ΠαντελογλουDojo 1
Belly Dance
21:00
-
23:00
Eιρήνη KαραμπατζάκηFitness
  • Δευτέρα

    • Karate
      13:30 - 15:00
    • Capoeira
      16:30 - 17:30
    • Krav Maga
      19:00 - 20:00
    • Yoga
      20:15 - 21:15
    • Aikido
      21:15 - 22:30
  • Τρίτη

    • Yoga
      11:00 - 12:15
    • Belly Dance
      11:30 - 12:45
    • Ενόργανη
      16:30 - 17:30
    • Krav Maga
      20:00 - 21:00
    • Aikido
      21:00 - 22:30
  • Τετάρτη

    • Karate
      13:30 - 15:00
    • Capoeira
      16:30 - 17:30
    • Yoga
      20:15 - 21:30
    • Aikido
      21:30 - 22:30
  • Πέμπτη

    • Yoga
      11:00 - 12:15
    • Belly Dance
      11:30 - 12:45
    • Ενόργανη
      16:30 - 17:30
    • Krav Maga
      20:00 - 21:00
    • Aikido
      21:00 - 22:30
  • Παρασκευή

    • Karate
      13:30 - 15:00
    • Belly Dance
      21:00 - 23:00
  • Σάββατο

    • Karate
      13:30 - 15:00
    • Capoeira
      16:30 - 17:30
    • Krav Maga
      17:30 - 18:30